مناسبت روز
پیوندهای مرتبط
کد مطلب: 10020
کتاب «101 تمرين براي دو و ميداني جوانان» در انتشارات جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري به چاپ رسيد
تاریخ انتشار : 1397/06/07 09:19:15
نمایش : 68
سرپرست جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري از چاپ و انتشار کتاب «101 تمرين براي دو و ميداني جوانان» در انتشارات جهاد دانشگاهي استان خبر داد. 
سيروس رضايي در گفت‌و‌گو با خبرنگار ايسنا - منطقه چهارمحال و بختياري- با اعلام اين خبر، اظهار کرد: اثر «101 تمرين براي دو و ميداني جوانان » توسط دکتر نگار آرازشي ترجمه شده است. 
وي افزود: اين كتاب شامل 9 فصل است. 
سرپرست جهاد دانشگاهي استان گفت: در اين کتاب به مباحثي همچون رشد کودک و پيشرفت در ورزش، تمرينات گرم کردن، تمرينات کلي دويدن، تمرينات عبور از مانع و تمرينات تکميلي پرداخته شده است. 
رضايي با بيان اين که انتشارات جهاددانشگاهي به عنوان يکي از معتبرترين موسسات نشر دانشگاهي در ايران، تلاش مي‌کند در کوتاه ترين زمان ممکن آثار دانشگاهيان و اساتيد را به چاپ برساند، تاکيد کرد: انتشارات جهاد دانشگاهي استان در سال 94 راه‌اندازي شده و تمامي اساتيد دانشگاهي و صاحب نظران و مولفان مي‌توانند براي اخذ مشاوره در خصوص مراحل تاليف کتاب و چاپ آثار خود به دفتر انتشارات جهاددانشگاهي استان واقع در دانشگاه شهرکرد- جنب دانشکده منابع طبيعي - معاونت فرهنگي جهاددانشگاهي مراجعه کرده و يا با شماره ۳۲۳۲۰۳۲۳ تماس حاصل کنند. 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
جهاد دانشگاهی


اموزش
 
اوقات شرعی